• Tekne ve Kompozit Laminasyonu İçin Hızlı Kurumalı Epoksi
  • Tekne ve Kompozit Laminasyonu İçin Hızlı Kurumalı Epoksi
  • Tekne ve Kompozit Laminasyonu İçin Hızlı Kurumalı Epoksi
Tekne ve Kompozit Laminasyonu İçin Hızlı Kurumalı Epoksi
Ürün Kodu : ER17       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  epoXs
700.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
SAAT 13:00 e kadar Siparişleriniz Aynı Gün Kargo.
-
+

Karışım Oranı:

3 birim reçineye 1 birim sertleştirici

Setlerimiz:

3+1 (4 kg)

6+2 (8 kg)

12+4 (16 kg)

 

 

Camelyaf Kaplama Reçinesi

 
Ahşap teknelerin gövdesini camelyaf ile kaplama. dikişli çift eksenli fiberglas  600 gr / m2 ağırlık veya düz dokuma elyaf 500 gr / m2.
Bu kıvrımsız kumaş, ± 45 ° iki yönlü lifleri birleştirir.  Sonuç, öngörülebilir, tekrar seçilebilir iki eksenli bir kumaştır.
 
 
Önceden kesilmiş  kumaş ahşap gövdenin üzerine dikkatli bir şekilde lif kırılması yaşamadan serilir. Elyafın kaymaması için zemin önceden epoksi ile ıslatılabilir.


serilmiş kumaşa geniş ağızlı spatula yardımıyla epoksi yedirilir. Yaklaşık sarfiyat 0,7 kg / m² epoksi gereklidir.

Epoksi yayıldıktan sonra içerisinde hava kalmaması için rulo ve fırça yardımıyla iyice elyafa yedirilir 
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
SAAT 13:00 e kadar Siparişleriniz Aynı Gün Kargo.
Kargo Firması
:
Sürat Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Ankara
Teslimat Detayları
:

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.


İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.