• epoXs Ahşap Masa-Sehpa Döküm Reçinesi 7 kg
  • epoXs Ahşap Masa-Sehpa Döküm Reçinesi 7 kg
  • epoXs Ahşap Masa-Sehpa Döküm Reçinesi 7 kg
  • epoXs Ahşap Masa-Sehpa Döküm Reçinesi 7 kg
  • epoXs Ahşap Masa-Sehpa Döküm Reçinesi 7 kg

epoXs Ahşap Masa-Sehpa Döküm Reçinesi 7 kg

Ürün Kodu : ER12       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  epoXs
545.00 TL   490.50 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
15:00 e kadar AYNI GÜN Kargo
-
+

Epoksi Reçinenin Tanımı

 

Epoksi Masa ve Sepha, Ahşap, Mobilya Dekorasyon, Bijuteri, Dekoratif Obje ve mükemmel transparanlığın istendiği alanlarda şeffaf kaplama ve modelleme reçinesi olarak kullanılır.

Tek katta 5 cm’e kadar uygulama yapma imkanı sunmaktadır. ( !!! Ürün başlangıç sıcaklığı ve ortam sıcaklığı yaz-kış 18 dereceyi geçmemelidir)

Bu ürünle minimum tek seferde 500 gr ve üstü döküm yapılmalıdır ve döküm minimum 1 cm kalınlıkta olmalıdır. Bu hacim ve kalınlık yakalanmazsa üründe kuruma ve sertleşme problemi yaşanır. 

Ürünümüz 5 kg Reçine (PartA) ve 2 KG Sertleştirici (PartB) den oluşmaktadır.

Su berraklığında, yüksek parlaklıkta, düşük viskoziteli, dökülebilir UV Dayanımlı Epoksi reçine.

Epoksi Reçinenin Karışım Oranı ve Karışımın Hazırlanması


Düzgün hazırlanmış ahşap yüzeylere uygulayın

Ortamı toz, kir ve yağdan arındırınız

Conta veya mühürleme diye adlandırdığımız uygulama: Ahşap veya gözenekli yüzeyi kaplamak için çok ince bir tabaka ara kat epoksi uygulayın ve daha fazla epoksi uygulamadan önce kürlenmesini sağlayın. bu uygulama önemlidir!!! ince tipi epoksi ile bu uygulama yapılır.

Karışım Oranı: 100 Birim reçineye 40 Birim sertleştirici

Karıştırma kabına önce 40 birim sertleştirici ( B ) üzerine 100 birim reçine ( A ) ilave edilerek, karıştırıcı yardımı ile yavaş devirde 10 dk karıştırınız. Homojen bir karışım için başka bir kaba boşaltarak tekrar karıştırmanızı öneririz.

Sadece dikkatlice ölçün, iyice karıştırın ve hazırlanan yüzeye veya hazırlanan kalıbınıza yavaşça dökün.   

  

Epoksi Reçine Özellikleri

 

Renk: Şeffaf

Görünüm: Parlak

Karışım Oranı: 5 Part A ( Reçine ) + 2 Part B ( Sertleştirici )

Karışım Ömrü: 60 dk 18°C

Katlar Arası Bekleme Süresi: 24 saat

Kuruma Süresi: 72 saat

Mekanik Mukavemet: 7 gün

Raf Ömrü: 1 yıl 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
15:00 e kadar AYNI GÜN Kargo
Kargo Firması
:
Mng Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Ankara
Teslimat Detayları
:

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.


İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?